Тести ДМС на знання митної справи для проходження у 2024 році посадовими особами Держмитслужби тестування з питань кваліфікації з метою підвищення ефективності діяльності митних органів, запровадження моніторингу та контролю митників та відповідного інформування суб’єкта призначення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 916 “Про реалізацію експериментального проекту щодо тестування посадових осіб митних органів з питань кваліфікації та благонадійності”.
Розпочніть on-line тест митної служби (ДЕМО-версія) натиснувши кнопку:
Розпочати тестування
Мобільний додаток на
знання митного та антикорупційного законодавства
Мобільний додаток на
загальні здібності (зокрема, абстрактне, числове, вербальне мислення)
Тестування за методиками під назвою «General Skills» з виявлення рівня розвитку числового, абстрактного, вербального та мислення, та з оцінки основних особистісних характеристик кандидата за методиками під назвою «BFQ-2» (General skills, Psymetrics, HCS Integrit Check)
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 895 “Деякі питання територіальних органів Державної митної служби” територіальні органи Держмитслужби реорганізуються шляхом приєднання до Держмитслужби.
[sociallocker id=1102][/sociallocker]
Тестування включає:
1) тестування рівня знань митного права та антикорупційного законодавства (далі – тестування № 1);
2) тестування на загальні здібності (зокрема, абстрактне мислення, числове мислення, вербальне мислення) (далі – тестування № 2);
3) тестування на благонадійність (далі – тестування № 3), яке є психологічним тестом, призначеним оцінити особистісні фактори благонадійності та лояльності посадових осіб для виявлення посадових осіб із ризиками схильності до порушення встановлених правил та непродуктивної поведінки на робочому місці.
Тестування одного працівника митної служби здійснюються в один день, а їх результати визначаються із застосуванням інформаційно-телекомунікаційних технологій.
Під час проходження тестування митникам забороняється спілкуватися між собою, користуватися будь-якими джерелами інформації, засобами зв’язку, власними технічними пристроями, фотографувати тестові завдання (крім випадків, коли використання додаткових електронних приладів становить розумне пристосування). Посадові особи Держмитслужби, які порушують зазначені вимоги, відсторонюються від подальшого проходження тестування.
Після закінчення часу, відведеного на проходження тестування № 1 або тестування № 2, або після надання відповіді на останнє питання відповідного виду тестування таке тестування припиняється автоматично, а на екран виводиться результат тестування, що є автоматичним інформуванням посадової особи про результат проходження тестування.
У разі набрання кількості балів, яка дорівнює або є більшою мінімально допустимої кількості для відповідного виду тестування, співробітник митниці допускається до тестування № 3.
Якщо набрано меншу кількість балів, ніж мінімально допустима, то особа не допускається до проходження тестування № 3, а комісія приймає рішення про неуспішне проходження тестування.
Після закінчення часу, відведеного на проходження тестування № 3, або після надання посадовою особою відповіді на останнє питання тестування таке тестування припиняється автоматично, а результат тестування № 3 надається комісії.
Про результати тестування комісія інформує суб’єкта призначення, який в установленому законом порядку приймає рішення щодо переведення посадової особи до територіального органу Держмитслужби, утвореного відповідно до статті 21-1 Закону України “Про центральні органи виконавчої влади”.
Корисні поради та шпаргалки
1. Немає сенсу брати з собою велику кількість літератури
Користуватися під час тестування будь-якої літературою, кодексами, роздруківками, а також смартфонами і планшетами заборонено. У будь-якому випадку все це доведеться залишити або в гардеробі, або в спеціально відведеному для речей місці в залі.
З собою безпосередньо за комп’ютер/ноутбук заборонено брати навіть воду в невеликих пляшках. Організатори пояснюють це тим, що тестований може випадково залити ноутбук водою.
2. Переміщатися по залу заборонено
Після того як працівник реєструється на тестування і займає місце за комп’ютером/ноутбуком, він більше не може залишати приміщення, поки не завершить тест або ж не відмовиться від його проходження.
Не дозволяють, навіть в супроводі персоналу, виходити в туалет або за водою, наприклад, щоб запити ліки. Тому всі особисті справи краще зробити до тестування.
3. Не варто намагатися списувати
Будь-яка спроба скористатися смартфоном або будь-якими заготовками безпосередньо під час тестування, з великою часткою ймовірності, буде помічена спостерігачами, після чого, в кращому випадку, буде складено акт. У гіршому випадку – піде дискваліфікація тестованого.
4. Чи можна взагалі не готуватися і успішно здати тест?
Навряд чи варто так ризикувати і зовсім ігнорувати підготовку до тестів. Уже є ряд випадків, коли тестування провалили працівники Центрального апарату Держмитслужби з досить великим досвідом роботи.
Деякі з них або готувалися до тестів в самий останній момент, або ж не готувалися зовсім, розраховуючи на свій практичний досвід і отримані раніше знання. Однак в процесі тестування може виникнути ряд нюансів, про які нижче.
5. Потрібно бути гранично уважним
За словами посадових осіб Держмитслужби, які успішно склали тести, в тестових питаннях можуть таїтися несподіванки. Всього, як відомо, кожне тестове завдання передбачає чотири варіанти відповідей, правильний з яких тільки один.
Але, як відзначають працівники які здали тест, деякі з варіантів містять як абсолютно правильну відповідь, так і правильну, але неповну відповідь. Відповідно, неповна, хоча і в цілому правильна, відповідь враховується програмою як невірна.
6. Не мовчати, якщо виникли проблеми з комп’ютером/ноутбуком
Якщо в процесі тестування виникають будь-які технічні проблеми, то про це потрібно негайно повідомити персоналу.
В такому випадку персоналом буде складено акт, а працівнику ДМС нададуть ще одну можливість здати тест. Заяви про технічні неполадки вже після завершення тесту навряд чи мають шанс на позитивний розгляд.
7. Чи потрібно вчити для успішної здачі тесту всі питання?
Працівники Центрального апарату Держмитслужби, які успішно склали тести, відзначають, що прочитати, а тим більше запам’ятати відповіді на всі питання, досить складно. Тому багато хто з зосередилися на вивченні ключових блоків питань.
Основні блоки питань, складають питання на знання Митного кодексу, Конституції, антикорупційного законодавства, а також профільного законодавства ДМС. Питання цих блоків в сумі складають майже 83% від усього масиву питань, винесених на тестування.
Таким чином, якісна проробка зазначених блоків питань в теорії дає можливість набрати мінімально необхідні 70 балів і успішно здати тест.
8. Чи можна фіксувати для себе результат тесту?
Не тільки можна, а й треба. Як тільки після завершення тестування на екрані комп’ютера/ноутбука висвітиться результат, працівникам які здали тести рекомендують відразу ж сфотографувати смартфоном отриманий результат з балами по кожному блоку питань.
Це дозволить зберегти результат для себе, адже після завершення процедури тестування ніякі документи з результатами тесту не видаються на руки інакше, як за рішенням суду.
Перелік тестових питань
I. Підрозділи загального спрямування
I. 1. Незалежно від спільності проживання з суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення членами його сім’ї є:
I. 2. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” до неправомірної вигоди належить:
I. 3. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” правопорушенням, пов’язаним з корупцією є:
I. 4. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” до близьких осіб суб’єкта відповідальності за корупційне правопорушення відносяться:
I. 5. Щодо обмежень пов’язаних з одержанням дарунків, суб’єктам відповідальності за корупційне правопорушення забороняється приймати дарунки від:
I. 6. Щодо обмежень, пов’язаних із суміщенням з іншими видами діяльності, суб’єктам відповідальності за корупційне правопорушення забороняється:
I. 7. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” суб’єктам відповідальності за корупційні правопорушення, забороняється:
I. 8. Суб’єкти відповідальності за корупційні правопорушення зобов’язані подавати щорічну декларацію за попередній рік:
I. 9. Які дії повинна вчиняти особа, уповноважена на виконання функцій держави, у разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка, прийняття якого заборонено законом?
I. 10. Які обмеження щодо сумісництва основної роботи з іншими видами діяльності існують для осіб, уповноважених на виконання функцій держави?
I. 11. Яким видом діяльності, крім виконання функцій держави, дозволено займатися особі, уповноваженій на виконання функцій держави?
I. 12. Протягом якого терміну діють передбачені Законом України “Про запобігання корупції” обмеження після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави?
I. 13. Протягом якого терміну особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язана повідомити керівника про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів?
I. 14. Яким чином законодавство передбачає самостійне врегулювання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, конфлікту інтересів?
I. 15. В якому випадку застосовується звільнення особи, уповноваженої на виконання функцій держави, як захід врегулювання конфлікту інтересів?
I. 16. У якій спосіб службова особа органу державної влади зобов’язана відреагувати на незаконне доручення керівництва?
I. 17. У який спосіб, відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” особа, уповноважена на виконання функції держави, подає декларацію?
I. 18. Які випадки щодо обов’язкового подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, передбачає Закон України “Про запобігання корупції”?
I. 19. Яким чином у поданій декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави передбачена можливість виправлення помилок, які суб’єкт декларування виявив самостійно?
I. 20. Яка особа відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” є викривачем?
I. 21. Протягом якого строку розглядаються анонімні повідомлення про порушення вимог Закону України “Про запобігання корупції”?
I. 22. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” до неправомірної вигоди належить:
I. 23. За вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень суб’єкти відповідальності притягаються до:
I. 24. Митний контроль це:
I. 25. Митна процедура це:
I. 26. Митне оформлення це:
I. 27. Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД) складається на основі:
I. 28. Митні платежі – це:
I. 29. Відповідно до Митного кодексу України, мито – це:
I. 30. Ручна поклажа це товари, що:
I. 31. Згідно Митного кодексу України під транспортними засобами розуміються:
I. 32. Правила оподаткування товарів, що переміщуються через митний кордон України, митом, крім особливих видів мита, встановлюються:
I. 33. В Україні застосовують такі види мита:
I. 34. Домашні тварини, що ввозяться громадянами на митну територію України:
I. 35. При ввезенні громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через пункти пропуску через державний кордон України, відкриті для повітряного сполучення не підлягають письмовому декларуванню товари, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент:
I. 36. При ввезенні громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через пункти пропуску через державний кордон України, відкриті для повітряного сполучення не є об’єктами оподаткування митними платежами товари сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент:
I. 37. При ввезенні громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України не є об’єктами оподаткування митними платежами товари:
I. 38. Товари, що ввозяться громадянами у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі, сумарна фактурна вартість та/або загальна вага яких перевищують еквівалент 1000 євро, але загальна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10000 євро, оподатковуються:
I. 39. Особистий багаж глави дипломатичного представництва іноземної держави, членів дипломатичного персоналу представництва, а також членів їхніх сімей, які проживають разом з ними, звільняється від митного огляду:
I. 40. Ким здійснюється регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні?
I. 41. Найвищим органом, що здійснює державне регулювання зовнішньоекономічної діяльності, є:
I. 42. З якого часу особа, яка вперше займає посаду державної служби, набуває статусу державного службовця?
I. 43. У якому випадку не допускається переведення посадових осіб Держмитслужби і є обов’язковим проведення конкурсу?
I. 44. Яким може бути строк відрядження посадової особи Держмитслужби протягом одного календарного року?
I. 45. Коли керівник письмово повідомляє державного службовця про зміну істотних умов служби?
I. 46. Протягом якого періоду проводиться підвищення кваліфікації посадових осіб Держмитслужби?
I. 47. В якому випадку посадова особа Держмитслужби звільняється зі служби за результатами оцінювання службової діяльності?
I. 48. Якою є територія України в межах існуючого кордону?
I. 49. На яких засадах в Україні здійснюється державна влада?
I. 50. На кого покладається забезпечення державної безпеки і захист кордону України?
I. 51. Що є державними символами України?
I. 52. У яких випадках допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди?
I. 53. Які питання вирішуються виключно всеукраїнським референдумом?
I. 54. Хто є Головою Ради національної безпеки і оборони України?
I. 55. Які акти в межах своєї компетенції видає Кабінет Міністрів України?
I. 56. Який строк повноважень Генерального прокурора України?
I. 57. Що визнається найвищою соціальною цінністю в Україні?
I. 58. Який державний орган здійснює контроль від імені Верховної Ради України за надходженням коштів до Державного бюджету України та їх використанням?
I. 59. Хто вносить подання Верховній Раді України щодо призначення Прем’єр-міністра України?
I. 60. Що таке рівнозначна посада на державній службі?
I. 61. Хто відповідає за реалізацію державної політики з питань управління персоналом у державному органі, добір персоналу, планування та організацію заходів з питань підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, документальне оформлення вступу на державну службу, її проходження та припинення, а також виконує інші функції, передбачені законодавством?
I. 62. Коли відбувається складення Присяги державного службовця особою, яка вперше призначена на посаду державної служби?
I. 63. На які категорії посад державної служби здійснюється виключно строкове призначення?
I. 64. У якому випадку не допускається переведення державного службовця і є обов’язковим проведення конкурсу?
I. 65. Протягом якого періоду проводиться підвищення кваліфікації державних службовців?
I. 66. Що не належить до видів дисциплінарних стягнень, що можуть застосовуватися за порушення дисципліни державним службовцем?
I. 67. Що може вважатися прогулом державного службовця без поважних причин?
I. 68. Який мінімальний та максимальний строк випробування встановлюється при призначенні на посаду державної служби?
I. 69. Що таке державна служба відповідно до Закону України “Про державну службу”?
I. 70. Які категорії посад державної служби встановлює Закон України “Про державну службу”?
I. 71. Яка вимога є однією із загальних вимог до особи, яка претендує на зайняття будь-якої посади державної служби?
I. 72. Ким затверджуються правила внутрішнього службового розпорядку державного органу?
I. 73. З якою періодичністю здійснюється оцінювання результатів службової діяльності державних службовців?
I. 74. Який вид дисциплінарного стягнення є винятковим і може бути застосований у разі появи державного службовця на службі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння?
I. 75. Яким актом оформляється рішення про накладення дисциплінарного стягнення чи закриття дисциплінарного провадження?
I. 76. Що таке корупція у розумінні Закону України “Про запобігання корупції”?
I. 77. Що таке правопорушення, пов’язане з корупцією?
I. 78. Які види відповідальності передбачені за вчинення корупційних правопорушень?
I. 79. Який орган державної влади затверджує загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування?
I. 80. До якого числа наступного за звітним року суб’єкти, на яких поширюється дія Закону України “Про запобігання корупції”, зобов’язані подавати декларацію за минулий рік?
I. 81. Які дії застосовуються до особи, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею злочину у сфері службової діяльності?
I. 82. На який орган Законом України “Про запобігання корупції” покладено повноваження ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення?
I. 83. Яким органом у системі органів виконавчої влади є Кабінет Міністрів України?
I. 84. До яких посад належать посади членів Кабінету Міністрів України?
I. 85. Ким призначається на посаду Прем’єр-міністр України?
I. 86. Які центральні органи виконавчої влади утворюються для виконання окремих функцій з реалізації державної політики?
I. 87. Хто затверджує структуру апарату центрального органу виконавчої влади?
I. 88. Що розуміється під “зверненнями громадян”?
I. 89. Що таке конфіденційна інформація відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”?
I. 90. Хто в Україні може користуватися правом доступу до державної служби?
I. 91. Якого типу організаціями є професійні спілки?
I. 92. Які особи відповідно до Конституції України не мають права голосу на виборах та референдумах?
I. 93. Хто є Головою Ради національної безпеки і оборони України?
I. 94. Яка форма державного устрою в Україні?
I. 95. Які питання визначаються/встановлюються виключно законами України?
I. 96. На що не має права державний службовець?
I. 97. Яким може бути строк відрядження державного службовця протягом одного календарного року?
I. 98. Протягом якого часу державний службовець має право звільнитися зі служби за власним бажанням, попередивши про це суб’єкта призначення у письмовій формі?
I. 99. З дотриманням яких принципів здійснюється державна служба?
I. 100. Відповідно до якого законодавчого акта здійснюється пенсійне забезпечення державних службовців?
II. Підрозділи митного контролю та оформлення
II. 1. Незалежно від спільності проживання з суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення членами його сім’ї є:
II. 2. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” до неправомірної вигоди належить:
II. 3. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” правопорушенням, пов’язаним з корупцією є:
II. 4. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” до близьких осіб суб’єкта відповідальності за корупційне правопорушення відносяться:
II. 5. Щодо обмежень пов’язаних з одержанням дарунків, суб’єктам відповідальності за корупційне правопорушення забороняється приймати дарунки від:
II. 6. Щодо обмежень, пов’язаних із суміщенням з іншими видами діяльності, суб’єктам відповідальності за корупційне правопорушення забороняється:
II. 7. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” cуб’єктам відповідальності за корупційні правопорушення, забороняється:
II. 8. Суб’єкти відповідальності за корупційні правопорушення зобов’язані подавати щорічну декларацію за попередній рік:
II. 9. Які дії повинна вчиняти особа, уповноважена на виконання функцій держави, у разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка, прийняття якого заборонено законом?
II. 10. Які обмеження щодо сумісництва основної роботи з іншими видами діяльності існують для осіб, уповноважених на виконання функцій держави?
II. 11. Яким видом діяльності, крім виконання функцій держави, дозволено займатися особі, уповноваженій на виконання функцій держави?
II. 12. Протягом якого терміну діють передбачені Законом України “Про запобігання корупції” обмеження після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави?
II. 13. Протягом якого терміну особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язана повідомити керівника про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів?
II. 14. Яким чином законодавство передбачає самостійне врегулювання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, конфлікту інтересів?
II. 15. В якому випадку застосовується звільнення особи, уповноваженої на виконання функцій держави, як захід врегулювання конфлікту інтересів?
II. 16. У якій спосіб службова особа органу державної влади зобов’язана відреагувати на незаконне доручення керівництва?
II. 17. У який спосіб, відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” особа, уповноважена на виконання функції держави, подає декларацію?
II. 18. Які випадки щодо обов’язкового подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, передбачає Закон України “Про запобігання корупції”?
II. 19. Яким чином у поданій декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави передбачена можливість виправлення помилок, які суб’єкт декларування виявив самостійно?
II. 20. Яка особа відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” є викривачем?
II. 21. Протягом якого строку розглядаються анонімні повідомлення про порушення вимог Закону України “Про запобігання корупції”?
II. 22. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” до неправомірної вигоди належить:
II. 23. За вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень суб’єкти відповідальності притягаються до:
II. 24. Питання, пов’язані з виконанням необхідних митних формальностей та здійсненням митного контролю товарів, поміщених у відповідний митний режим, регулюються:
II. 25. Митний режим, у який поміщено товари, може бути змінено на інший за умови:
II. 26. Транзит – митний режим, відповідно до якого товари та/або транспортні засоби комерційного призначення переміщуються під митним контролем між двома митними органами України або в межах зони діяльності одного митного органу без будь-якого використання цих товарів, без сплати митних платежів та … :
II. 27. Визначення поняття якого митного режиму наведено нижче: митний режим, відповідно до якого іноземні товари піддаються у встановленому законодавством порядку переробці без застосування до них заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, за умови подальшого реекспорту продуктів переробки?
II. 28. Якого митного статусу набувають товари, поміщені у митний режим імпорту:
II. 29. У разі тимчасового ввезення товарів з умовним частковим звільненням від оподаткування митними платежами за кожний повний або неповний календарний місяць заявленого строку перебування на митній території України сплачуються:
II. 30. Строк зберігання в митному режимі митного складу іноземних товарів, які були попередньо поміщені у митний режим переробки на митній території України не може перевищувати:
II. 31. Митний режим тимчасового вивезення завершується шляхом:
II. 32. У митний режим митного складу не можуть поміщуватися:
II. 33. Строк зберігання в митному режимі митного складу іноземних товарів, які були попередньо поміщені у митний режим транзиту не може перевищувати:
II. 34. Строк зберігання у митному режимі митного складу продуктів переробки не може перевищувати:
II. 35. У разі поміщення товарів, що зберігаються на митному складі в митному режимі митного складу, в інший митний режим, митний орган встановлює строк для вивезення зазначених товарів з митного складу, виходячи з наявних транспортних засобів та навантажувально-розвантажувальної техніки, але не менший, ніж:
II. 36. Переліки видів товарів, які можуть бути поміщені у митний режим вільної митної зони з метою розміщення на територіях вільних митних зон промислового типу, та виробничих операцій, які можуть здійснюватися з такими товарами, визначаються:
II. 37. Поміщення товарів у митний режим безмитної торгівлі, а також зміна цього митного режиму здійснюється митним органом:
II. 38. У разі псування товарів, поміщених у митний режим безмитної торгівлі, ці товари підлягають поміщенню у митний режим:
II. 39. Вкажіть строк, впродовж якого митним органом видається підприємству – резиденту України дозвіл на переробку товарів за межами митної території України:
II. 40. Строк переробки товарів за межами митної території України обчислюється, починаючи з дня:
II. 41. При каботажних перевезеннях іноземні товари перебувають під митним контролем протягом:
II. 42. Митний режим тимчасового ввезення може бути застосований до товарів, що:
II. 43. У митний режим “безмитної торгівлі” було поміщено іноземний товар “коньяк Хеннесси (Hennessy)”. Вкажіть можливі строки зберігання товару “коньяк Хеннесси (Hennessy)”, поміщеного у митний режим “безмитної торгівлі”?
II. 44. Що включають операції з переробки товарів у митному режимі переробки на митній території?
II. 45. Митний режим відмови на користь держави завершується:
II. 46. Фіксування дати й часу подання митної декларації для оформлення здійснюється шляхом:
II. 47. Призупинення митного оформлення товарів із застосуванням митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа може здійснюватись під час:
II. 48. Виконання митних формальностей за митною декларацією може бути передано іншій посадовій особі підрозділу митного оформлення керівником підрозділу митного оформлення якщо товари:
II. 49. Картка відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні, випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення роздруковується:
II. 50. Порядок виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення визначається:
II. 51. Картка відмови це:
II. 52. Відомості про посадову особу підрозділу митного оформлення, призначену для виконання митних формальностей за відповідною митною декларацією на бланку єдиного адміністративного документа на паперовому носії, вносяться до:
II. 53. Виконання митних формальностей за митною декларацією на бланку єдиного адміністративного документа може бути передано іншій посадовій особі підрозділу митного оформлення (з внесенням відповідних відомостей до Інформаційного аркуша та до автоматизованої системи митного оформлення) керівником підрозділу митного оформлення або особою, яка виконує його обов’язки, якщо:
II. 54. Митні формальності, передбачені Порядком виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення товарів із застосуванням митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа, виконуються одноосібно посадовою особою підрозділу митного оформлення, крім випадків:
II. 55. Відповідно до Порядку виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення товарів із застосуванням митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа, під час перевірки митної декларації здійснюється:
II. 56. Внесення змін до поданої митниці електронної митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа здійснюється шляхом:
II. 57. Після завершення митного оформлення зміни до митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа можуть вноситися шляхом:
II. 58. Порядок проведення огляду та переогляду товарів, транспортних засобів комерційного призначення визначається:
II. 59. Акт огляду (переогляду) товарів, транспортних засобів, ручної поклажі та багажу за результатами митного огляду (переогляду) складається:
II. 60. Переміщення товарів через митний кордон України здійснюється у пунктах пропуску через державний кордон України, перелік яких визначається:
II. 61. Помилково ввезені на митну територію України товари, які були пропущені на митну територію України, які зберігають статус іноземних товарів, вивозяться за межі цієї території:
II. 62. Митне оформлення товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України в міжнародних експрес-відправленнях, здійснюються:
II. 63. Державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання затверджено:
II. 64. Порядок здійснення контролю за міжнародними передачами товарів установлюється:
II. 65. Державний експортний контроль це комплекс заходів:
II. 66. Правовласник – це:
II. 67. Вивезення з митної території у незмінному вигляді товарів, митне оформлення яких призупинено за підозрою у порушенні прав інтелектуальної власності, до завершення процедури такого призупинення:
II. 68. Умови та порядок декларування, перелік відомостей, необхідних для здійснення митного контролю та митного оформлення визначено:
II. 69. Протягом якого строку митним органом приймається рішення про можливість випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення без їх пред’явлення митному органу на основі результатів аналізу ризиків?
II. 70. Митна декларація реєструється та приймається митним органом у порядку, що визначається:
II. 71. В одній митній декларації на бланку єдиного адміністративного документа може бути задекларовано:
II. 72. При переміщені товарів за тимчасовою митною декларацією декларант зобов’язується подати митному органу додаткову декларацію у строк не більше:
II. 73. Хто може бути держателем книжки міжнародних дорожніх перевезень (МДП)?
II. 74. Яким чином вносяться виправлення до книжки МДП?
II. 75. У який термін митниця відправлення робить запит до митниці призначення про надходження товарів, якщо за даними ЄАІС Держмитслужби вантаж за книжкою МДП у встановлений строк не надійшов до митниці призначення?
II. 76. Контроль за переміщенням товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які перевозяться у митному режимі транзиту до митниці призначення, здійснюється:
II. 77. Ким приймається рішення про зміну митниці призначення/відправлення?
II. 78. Документ контролю за переміщенням товарів може подаватися митниці відправлення у формі електронного документа, засвідченого:
II. 79. Який строк транзитного перевезення для автомобільного транспорту у разі переміщення в зоні діяльності однієї митниці?
II. 80. Який строк транзитного перевезення для залізничного транспорту?
II. 81. Який строк транзитного перевезення для авіаційного транспорту?
II. 82. Який строк транзитного перевезення для морського та річкового транспорту?
II. 83. Транзитний супровідний документ зберігається митницею призначення протягом:
II. 84. Чи може розписка, яка підтверджує пред’явлення товарів, випущених у режим спільного транзиту і транзитного супровідного документа, використовуватися як альтернативний доказ належного завершення режиму спільного транзиту?
II. 85. У який строк, митниця призначення інформує митницю відправлення про доставку товарів, випущених у режим спільного транзиту?
II. 86. У який строк, митниця відправлення зобов’язана перевірити точність та достовірність інформації, у разі надання альтернативних доказів належного завершення режиму спільного транзиту?
II. 87. Право на звільнення від оподаткування транспортних засобів особистого користування надається за умови, що транспортні засоби ввозяться (пересилаються) громадянами у зв’язку з переселенням на постійне місце проживання в Україну протягом:
II. 88. Обов’язковою умовою допуску транспортних засобів особистого користування, що ввозяться на митну територію України громадянами-нерезидентами до тимчасового ввезення на митну територію України є:
II. 89. Позначення рівня екологічних норм, якому відповідає транспортний засіб, як вироблений в Україні, так і ввезений на митну територію України має бути внесено до:
II. 90. Вимоги щодо порядку поміщення громадянами у митний режим транзиту транспортних засобів особистого користування з метою прохідного транзиту через митну територію України не поширюються на транспортні засоби, які:
II. 91. Ввезені громадянами на митну територію України для вільного обігу товари, за товарними позиціями 8701-8707, 8711, 8716 згідно з УКТ ЗЕД, що підлягають державній реєстрації уповноваженими органами України, забороняється відчужувати або передавати у володіння, користування чи розпорядження іншим особам до здійснення:
II. 92. Умова щодо надання митному органу зобов’язання про зворотне ввезення не поширюється на тимчасове вивезення (пересилання) за межі митної території України товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10000 євро, крім:
II. 93. Вивезення (пересилання) за межі митної території України дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та виробів із них з метою їх відчуження (крім дорогоцінних металів, заборонених до вивезення за межі митної території України, та особистих речей) у разі, коли їх сумарна фактурна вартість перевищує суму, еквівалентну 10 000 євро здійснюється:
II. 94. В разі ввезення на митну територію України товарів громадянами, заходи щодо сприяння захисту прав інтелектуальної власності, не застосовуються до:
II. 95. З якого часу особа, яка вперше займає посаду державної служби, набуває статусу державного службовця?
II. 96. У якому випадку не допускається переведення посадових осіб Держмитслужби і є обов’язковим проведення конкурсу?
II. 97. Яким може бути строк відрядження посадової особи Держмитслужби протягом одного календарного року?
II. 98. Коли керівник письмово повідомляє державного службовця про зміну істотних умов служби?
II. 99. Протягом якого періоду проводиться підвищення кваліфікації посадових осіб Держмитслужби?
II. 100. В якому випадку посадова особа Держмитслужби звільняється зі служби за результатами оцінювання службової діяльності?
III. Підрозділи по боротьбі з митними правопорушеннями
III. 1. Незалежно від спільності проживання з суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення членами його сім’ї є:
III. 2. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” до неправомірної вигоди належить:
III. 3. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” правопорушенням, пов’язаним з корупцією є:
III. 4. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” до близьких осіб суб’єкта відповідальності за корупційне правопорушення відносяться:
III. 5. Щодо обмежень пов’язаних з одержанням дарунків, суб’єктам відповідальності за корупційне правопорушення забороняється приймати дарунки від:
III. 6. Щодо обмежень, пов’язаних із суміщенням з іншими видами діяльності, суб’єктам відповідальності за корупційне правопорушення забороняється:
III. 7. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” cуб’єктам відповідальності за корупційні правопорушення, забороняється:
III. 8. Суб’єкти відповідальності за корупційні правопорушення зобов’язані подавати щорічну декларацію за попередній рік:
III. 9. Які дії повинна вчиняти особа, уповноважена на виконання функцій держави, у разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка, прийняття якого заборонено законом?
III. 10. Які обмеження щодо сумісництва основної роботи з іншими видами діяльності існують для осіб, уповноважених на виконання функцій держави?
III. 11. Яким видом діяльності, крім виконання функцій держави, дозволено займатися особі, уповноваженій на виконання функцій держави?
III. 12. Протягом якого терміну діють передбачені Законом України “Про запобігання корупції” обмеження після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави?
III. 13. Протягом якого терміну особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язана повідомити керівника про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів?
III. 14. Яким чином законодавство передбачає самостійне врегулювання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, конфлікту інтересів?
III. 15. В якому випадку застосовується звільнення особи, уповноваженої на виконання функцій держави, як захід врегулювання конфлікту інтересів?
III. 16. У якій спосіб службова особа органу державної влади зобов’язана відреагувати на незаконне доручення керівництва?
III. 17. У який спосіб, відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” особа, уповноважена на виконання функції держави, подає декларацію?
III. 18. Які випадки щодо обов’язкового подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, передбачає Закон України “Про запобігання корупції”?
III. 19. Яким чином у поданій декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави передбачена можливість виправлення помилок, які суб’єкт декларування виявив самостійно?
III. 20. Яка особа відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” є викривачем?
III. 21. Протягом якого строку розглядаються анонімні повідомлення про порушення вимог Закону України “Про запобігання корупції”?
III. 22. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” до неправомірної вигоди належить:
III. 23. За вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень суб’єкти відповідальності притягаються до:
III. 24. Розміри наркотичних засобів, що перебувають у незаконному обігу поділяються на:
III. 25. Чим визначено перелік наркотичних засобів, психотропних речовин обіг яких обмежено?
III. 26. Під цінними та рідкісними породами дерев, за незаконне переміщення яких передбачена відповідальність згідно статті 201-1 Кримінального кодексу України слід розуміти роди дерев:
III. 27. Під незаконним переміщенням через митний кордон України у великому розмірі, згідно статті 201-1 Кримінального кодексу України, слід розуміти переміщення лісоматеріалів або пиломатеріалів цінних та рідкісних порід дерев, вартість яких перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян в
III. 28. Під незаконним переміщенням через митний кордон України в особливо великому розмірі, згідно статті 201-1 Кримінального кодексу України, слід розуміти переміщення лісоматеріалів необроблених, вартість яких перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян в
III. 29. За контрабанду наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів, передбачена відповідальність згідно:
III. 30. Яким державним органом затверджено перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів:
III. 31. Прекурсори наркотичних засобів і психотропних речовин – це:
III. 32. Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів – це:
III. 33. Якщо предметом переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю були особливо небезпечні наркотичні засоби чи психотропні речовини, то дії повинні кваліфікуватись
III. 34. Імпорт та експорт наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів здійснюються підприємствами за умови одержання дозволу на кожну окрему операцію, який видається Держмитслужбою. З яким органом погоджується видача такого дозволу?
III. 35. Перелік пунктів пропуску через митний кордон України, через які дозволяється переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів затверджений
III. 36. Попередження як адміністративне стягнення за порушення митних правил виноситься:
III. 37. Тільки як основні адміністративні стягнення за порушення митних правил можуть застосовуватись:
III. 38. За порушення митних правил може накладатися:
III. 39. Стягнення за порушення митних правил не може бути застосовано інакше, як на підставі та в порядку, що встановлені:
III. 40. У разі закриття кримінального провадження, але за наявності в діях правопорушника ознак порушення митних правил, адміністративні стягнення може бути накладено:
III. 41. Обставиною, що пом’якшує відповідальність за адміністративне правопорушення, визнається:
III. 42. За порушення митного законодавства громадян може бути притягнуто до адміністративної або кримінальної відповідальності. Яка існує взаємозалежність між адміністративною або кримінальною відповідальністю громадян за вчинення порушень митних правил?
III. 43. Порушення митних правил є:
III. 44. Суб’єктами адміністративної відповідальності за порушення митних правил є:
III. 45. За вчинення порушення митних правил митним законодавством України встановлюються такі стягнення:
III. 46. Загальним строком накладення адміністративного стягнення у справах про порушення митних правил:
III. 47. Які транспортні засоби не підлягають конфіскації (навіть із спеціально виготовленими сховищами (тайниками)) при вчиненні порушення митних правил?
III. 48. Порушення митних правил може бути вчинено:
III. 49. Обставиною, що виключають провадження в справі про порушення митних правил є:
III. 50. Хто має право складати протоколи про порушення митних правил?
III. 51. Обставиною, що обтяжує відповідальність за адміністративне правопорушення є:
III. 52. В якому складі суду розглядаються справи про порушення митних правил?
III. 53. Який із встановлених Митним Кодексом та іншими актами законодавства України порядків не відноситься до поняття митних правил:
III. 54. Чим регулюються питання щодо адміністративної відповідальності за порушення митних правил:
III. 55. Не передбачено адміністративної відповідальності за вчинення порушень митних правил, передбачених частиною 3 статті 469, статтею 470, частиною 3 статті 478, статтею 481 внаслідок:
III. 56. Які адміністративні стягнення застосовуються до осіб, що вчинили порушення митних правил:
III. 57. Конфіскація за рішенням суду не може бути застосована щодо транспортних засобів:
III. 58. При притягненні до відповідальності за вчинення порушення митних правил застосування якого виду адміністративного стягнення можливе як основне, так і додаткове:
III. 59. Офіційним попередженням правопорушника стосовно недопустимості порушень митних правил у майбутньому є:
III. 60. Що в розумінні Митного кодексу України є штраф, як вид адміністративного стягнення за вчинення порушень митних правил:
III. 61. В чому полягає застосування конфіскації, як одного з виду стягнень за вчинення порушення митних правил:
III. 62. Якщо справи про порушення митних правил відповідно до статті 522 цього Кодексу розглядаються митними органами або судами (суддями), адміністративне стягнення за порушення митних правил може бути накладено не пізніше ніж … Вкажіть у який термін:
III. 63. Чи може бути накладено адміністративне стягнення за порушення митних правил в разі закриття кримінального провадження, але за наявності в діях правопорушника ознак порушення митних правил:
III. 64. Передача транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим транзиту, у володіння, користування або розпорядження особі, яка безпосередньо не ввозила такий транспортний засіб на митну територію України чи не поміщувала його у митний режим транзиту не тягне за собою відповідальність у разі:
III. 65. Митним кодексом України передбачено відповідальність за розкомплектування транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення в разі перевищення встановленого ст. 95 цього Кодексу строку доставки:
III. 66. До диспозиції статті 482 Митного кодексу України, а саме: переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України поза митним контролем, не відноситься:
III. 67. Хто не відноситься до визначення поняття “посадові особи підприємств”, як суб’єкт відповідальності за порушення митних правил:
III. 68. Вік особи, з якого настає адміністративна відповідальність за порушення митних правил
III. 69. В разі застосування такого виду стягнення як попередження, яким чином виноситься рішення у справі про порушення митних правил
III. 70. Який характер має юридична відповідальність?
III. 71. Що з наведеного закріплено в ст. 63 Конституції України?
III. 72. Протокол про порушення митних правил за ч.1 ст.483 МК України розглянуто судом 15.09.2020 року із накладенням стягнення: штрафу 7500 грн, конфіскацією товару: побутової хімії загальною вартістю 7500 грн. Постанова суду не оскаржувалася. В який термін виконується постанова про накладення штрафу в добровільному порядку:
III. 73. Мирова угода у справі про порушення митних правил укладається:
III. 74. Чи може бути оскаржена мирова угода у справі про порушення митних правил?
III. 75. Які обов’язки митного органу відповідно до мирової угоди у справі про порушення митних правил?
III. 76. Особі яка вчинила порушення митних правил пропонується укласти компроміс на стадії?
III. 77. Яким документом посвідчується виконання вимог мирової угоди?
III. 78. В який митний режим можуть бути розміщенні товари при укладанні мирової угоди?
III. 79. З яким документом особа, яка вчинила порушення митних правил звертається для укладання мирової угоди?
III. 80. В чому полягає компроміс у справі про порушення митних правил
III. 81. Які кошти повинна внести особа, яка вчинила порушення митних правил, за умовами мирової угоди
III. 82. Ким затверджується типова форма мирової угоди
III. 83. За умовами мирової угоди провадження у справі про порушення митних правил
III. 84. За якої умови товари та транспортні засоби, які є безпосередніми предметами порушень митних правил, можуть бути предметом мирової угоди:
III. 85. В який термін надсилається особі копія акту про виконання мирової угоди або про її невиконання
III. 86. В скількох примірниках складається мирова угода?
III. 87. Хто може підписувати мирову угоду від імені митниць?
III. 88. Чи підлягає оскарженню мирова угода?
III. 89. Який строк передбачений для виконання умов мирової угоди для особи, яка вчинила порушення митних правил?
III. 90. Провадження у справі про порушення митних правил включає в себе:
III. 91. Докази у справі про порушення митних правил є:
III. 92. Свідком у справі про порушення митних правил є:
III. 93. Чи належить опитування до процесуальних дій, відповідно до Митного кодексу України?
III. 94. З якого моменту обчислюється термін адміністративного затримання?
III. 95. З якого часу особа, яка вперше займає посаду державної служби, набуває статусу державного службовця?
III. 96. У якому випадку не допускається переведення посадових осіб Держмитслужби і є обов’язковим проведення конкурсу?
III. 97. Яким може бути строк відрядження посадової особи Держмитслужби протягом одного календарного року?
III. 98. Коли керівник письмово повідомляє державного службовця про зміну істотних умов служби?
III. 99. Протягом якого періоду проводиться підвищення кваліфікації посадових осіб Держмитслужби?
III. 100. В якому випадку посадова особа Держмитслужби звільняється зі служби за результатами оцінювання службової діяльності?
IV. Підрозділи адміністрування митних платежів, митної вартості та класифікації товарів
IV. 1. Незалежно від спільності проживання з суб’єктом відповідальності за корупційне правопорушення членами його сім’ї є:
IV. 2. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” до неправомірної вигоди належить:
IV. 3. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” правопорушенням, пов’язаним з корупцією є:
IV. 4. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” до близьких осіб суб’єкта відповідальності за корупційне правопорушення відносяться:
IV. 5. Щодо обмежень пов’язаних з одержанням дарунків, суб’єктам відповідальності за корупційне правопорушення забороняється приймати дарунки від:
IV. 6. Щодо обмежень, пов’язаних із суміщенням з іншими видами діяльності, суб’єктам відповідальності за корупційне правопорушення забороняється:
IV. 7. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” cуб’єктам відповідальності за корупційні правопорушення, забороняється:
IV. 8. Суб’єкти відповідальності за корупційні правопорушення зобов’язані подавати щорічну декларацію за попередній рік:
IV. 9. Які дії повинна вчиняти особа, уповноважена на виконання функцій держави, у разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка, прийняття якого заборонено законом?
IV. 10. Які обмеження щодо сумісництва основної роботи з іншими видами діяльності існують для осіб, уповноважених на виконання функцій держави?
IV. 11. Яким видом діяльності, крім виконання функцій держави, дозволено займатися особі, уповноваженій на виконання функцій держави?
IV. 12. Протягом якого терміну діють передбачені Законом України “Про запобігання корупції” обмеження після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави?
IV. 13. Протягом якого терміну особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язана повідомити керівника про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів?
IV. 14. Яким чином законодавство передбачає самостійне врегулювання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, конфлікту інтересів?
IV. 15. В якому випадку застосовується звільнення особи, уповноваженої на виконання функцій держави, як захід врегулювання конфлікту інтересів?
IV. 16. У якій спосіб службова особа органу державної влади зобов’язана відреагувати на незаконне доручення керівництва?
IV. 17. У який спосіб, відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” особа, уповноважена на виконання функції держави, подає декларацію?
IV. 18. Які випадки щодо обов’язкового подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, передбачає Закон України “Про запобігання корупції”?
IV. 19. Яким чином у поданій декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави передбачена можливість виправлення помилок, які суб’єкт декларування виявив самостійно?
IV. 20. Яка особа відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” є викривачем?
IV. 21. Протягом якого строку розглядаються анонімні повідомлення про порушення вимог Закону України “Про запобігання корупції”?
IV. 22. Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” до неправомірної вигоди належить:
IV. 23. За вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень суб’єкти відповідальності притягаються до:
IV. 24. Під складним випадком класифікації товару розуміється випадок, коли…
IV. 25. Під час митного оформлення митні органи:
IV. 26. Висновки інших органів, установ та організацій щодо визначення кодів товарів згідно з УКТЗЕД при митному оформленні мають:
IV. 27. Попередні рішення щодо класифікації товарів (ПРК) виносяться митним органом:
IV. 28. Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД)складається на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів та:
IV. 29. Згідно УКТЗЕД товарна підкатегорія включає в себе?
IV. 30. Назви Розділів, груп та підгруп УКТЗЕД наводяться для…
IV. 31. Митні платежі – це:
IV. 32. Мито – це загальнодержавний податок, встановлений…
IV. 33. Для підприємств, які ввозять на митну територію України або вивозять за межі митної території України товари, об’єктом оподаткування митом є товари, митна вартість яких:
IV. 34. Податкові зобов’язання по сплаті мита, у разі ввезення товарів на митну територію України чи вивезення товарів з митної території України, виникають на дату:
IV. 35. Звільняються від оподаткування ввізним митом товари, поміщені у митні режими:
IV. 36. Умовне повне звільнення від оподаткування ввізним митом застосовується до товарів, поміщених у митні режими:
IV. 37. Які види мита застосовуються в Україні?
IV. 38. Зниження ставок ввізного мита для окремих осіб і за окремими контрактами…
IV. 39. Ким нараховуються митні платежі?
IV. 40. Для цілей нарахування митних платежів застосовуються ставки, що діють на день…
IV. 41. У разі нецільового використання товарів, щодо яких було надано умовне звільнення від оподаткування, а також порушення умов митних режимів, поміщення в які передбачає умовне звільнення від оподаткування, застосовуються ставки митних платежів, що діють на день…
IV. 42. Правила оподаткування товарів, що переміщуються через митний кордон України, митом, крім особливих видів мита, встановлюються:
IV. 43. Особливі види мита застосовуються…
IV. 44. Правила оподаткування товарів, що переміщуються через митний кордон України, особливими видами мита встановлюються:
IV. 45. Ставки сезонного мита встановлюються…
IV. 46. Тарифні пільги (тарифні преференції) щодо ставок Митного тарифу України встановлюються у вигляді…
IV. 47. У разі незаконного ввезення товарів на митну територію України або вивезення їх з цієї території суми належних до сплати митних платежів нараховуються за ставками на день…
IV. 48. Товари, поміщені у митний режим імпорту оподатковуються:
IV. 49. Як оподатковуються митом товари при поміщені у митний режим реімпорту?
IV. 50. Товари, поміщені у митний режим експорту:
IV. 51. Як оподатковуються митом товари, поміщені у митний режим реекспорту?
IV. 52. До товарів, поміщених у митний режим транзиту, при дотриманні встановлених вимог та обмежень, застосовується?
IV. 53. До товарів, поміщених у митний режим тимчасового вивезення, при дотриманні вимог та обмежень, встановлених для цього режиму, застосовується:
IV. 54. До товарів, поміщених у митний режим митного складу, застосовується…
IV. 55. До товарів, поміщених у митний режим вільної митної зони, застосовується…
IV. 56. До товарів, поміщених у митний режим безмитної торгівлі, при дотриманні вимог та обмежень, встановлених для цього режиму, застосовується:
IV. 57. До товарів, поміщених у митний режим переробки на митній території, застосовується…
IV. 58. Товари поміщені у митний режим переробки за межами митної території в установлених законом випадках:
IV. 59. Як оподатковуються продукти переробки, що в межах визначеного строку повертаються в Україну (крім тих, що повертаються у тому самому стані, в якому вони були вивезені, або у відремонтованому вигляді після ремонту в рамках гарантійних зобов’язань?
IV. 60. Як оподатковуються ввізним митом товари, поміщені у митний режим знищення або руйнування?
IV. 61. При поміщені у митний режим відмови на користь держави, при дотриманні вимог та обмежень, встановлених для цього режиму, товари:
IV. 62. У разі виникнення сумнівів з приводу дійсності документів про походження товару чи достовірності відомостей, що в них містяться, митний орган може:
IV. 63. Митний статус товарів – це належність товарів:
IV. 64. Для визначення походження товарів, на які при їх ввезенні на митну територію України поширюється режим найбільшого сприяння (непреференційне походження) застосовуються:
IV. 65. Преференційне походження товарів визначається на основі:
IV. 66. Якими документами підтверджується країна походження?
IV. 67. Ким видається сертифікат про походження товару з України у разі вивезення товарів з митної території України?
IV. 68. У випадку якщо неможливо достовірно встановити країну походження товарів вони:
IV. 69. Митниця не пропускає товар на митну територію України якщо такий товар:
IV. 70. Якщо в документах про походження товару є розбіжності у відомостях про країну походження товару або митним органом встановлено інші відомості про країну походження товару, ніж ті, що зазначені у документах:
IV. 71. Країна походження товару визначається з метою:
IV. 72. Країна походження товару – це країна, в якій…
IV. 73. Для цілей визначення країни походження товару не враховується:
IV. 74. При існуванні встановлених правил прямого транспортування товарів із країни їхнього походження дозволяється відступати від них у випадках:
IV. 75. Якщо порядком застосування критеріїв достатньої переробки стосовно конкретного товару не встановлено такі критерії, як правило адвалорної частки та виконання виробничих і технологічних операцій, то…
IV. 76. У якому випадку країна походження товару обов’язково заявляється (декларується) митному органу шляхом зазначення назви країни походження товару та відомостей про сертифікат про походження товару?
IV. 77. Що є митною вартістю товарів, які переміщуються через митний кордон України?
IV. 78. Коли здійснюється заявлення митної вартості товарів?
IV. 79. Який із методів визначення митної вартості товарів, що ввозяться на митну територію України відповідно до митного режиму імпорту, є основним?
IV. 80. У будь-якій послідовності можуть застосовуватися наступні методи визначення митної вартості товарів:
IV. 81. Що є митною вартістю товарів, що вивозяться за межі митної території України?
IV. 82. Хто зобов’язаний визначати митну вартість товару (самостійно чи за результатами консультацій з митним органом)?
IV. 83. Заявлення митної вартості товарів здійснює:
IV. 84. Митною вартістю товарів, що ввозяться в Україну відповідно до митних режимів, відмінних від режиму імпорту, є:
IV. 85. Для яких цілей використовуються відомості про митну вартість товарів?
IV. 86. Назвіть ознаки, які враховуються для визначення, чи є товари подібними (аналогічними):
IV. 87. Що таке декларація митної вартості товарів?
IV. 88. Хто та коли здійснює контроль правильності визначення митної вартості товарів?
IV. 89. Під час контролю правильності визначення митної вартості товарів, митний орган здійснює перевірку:
IV. 90. В яких випадках митним органом приймається Рішення про коригування заявленої митної вартості товарів, які ввозяться на митну територію України з поміщенням у митний режим імпорту?
IV. 91. Що таке Рішення про коригування митної вартості товарів?
IV. 92. Ким приймається рішення про коригування заявленої митної вартості товарів?
IV. 93. Що із зазначеного зобов’язаний здійснювати декларант або уповноважена ним особа, які заявляють митну вартість товару?
IV. 94. Митна вартість, визначена за резервним методом повинна ґрунтуватися на:
IV. 95. З якого часу особа, яка вперше займає посаду державної служби, набуває статусу державного службовця?
IV. 96. У якому випадку не допускається переведення посадових осіб Держмитслужби і є обов’язковим проведення конкурсу?
IV. 97. Яким може бути строк відрядження посадової особи Держмитслужби протягом одного календарного року?
IV. 98. Коли керівник письмово повідомляє державного службовця про зміну істотних умов служби?
IV. 99. Протягом якого періоду проводиться підвищення кваліфікації посадових осіб Держмитслужби?
IV. 100. В якому випадку посадова особа Держмитслужби звільняється зі служби за результатами оцінювання службової діяльності?
1 коментар до “Тести – митниця – для посадових осіб Державної митної служби (ДМС) 2024”
Від усіх митників подяка за пророблену роботу, особливо за пробний онлайн тест!