онлайн тестування на аналітичні здібності

Тест на загальну ерудицію, оперативні та аналітичні здібності 2024

Розпочніть безкоштовний on-line тест (ДЕМО-версія) натиснувши кнопку:
Розпочати тестування

Тестування з метою оцінки рівня інтелектуального розвитку (логічне, абстрактне, вербальне мислення), психологічної готовності, швидкості мислення, комунікабельності та інших професійних якостей.

Скористайтесь мобільним додатком який дає змогу навчання та проходження тренувальних тестувань на оцінку рівня логічного й аналітичного мислення. Пропонований додаток містить більше тисячі тестових питань 2024 року з відповідями!

Завантажити Android додаток

Завантажити iOS додаток


general skills

general skills

general skills

general skills

general skills

general skills

Рекомендації з підготовки до тестування:

1. Вирішуйте завдання по кілька разів, виявляйте слабкі місця, повторно повертайтеся до пройденого. Пам’ятайте, що далеко не всі ваші конкуренти матимуть змогу підготуватися заздалегідь (хтось через лінь, а хтось з інших причин).
[sociallocker id=1102][/sociallocker]
2. Напередодні тестування варто добре виспатися, але не потрібно сильно наїдатися чи пити в надлишку. Щоб добре виспатися та не переживати, можна ввечері прийняти гарячий душ і випити зеленого чаю. Медикаменти вживати не варто, тому, що сонливість і загальмованість може залишитися і на наступний день, та не дозволить швидко приймати рішення. Навіть якщо ви не снідаєте, це варто зробити. Врахуйте також, що недолік цукру в крові ускладнює концентрацію уваги. На іспит корисно взяти з собою маленьку пляшку води і трохи солодкого.

3. Вірте в себе, навіть якщо тренувальні тести виходили не так добре, як би вам цього хотілося, можливо що основне тестування буде простішим.

Що слід робити підчас тестування:

1. Чітко визначте сенс питання, і тільки потім переходите до варіантів відповідей.

2. Максимальна швидкість роботи – гарантія того, що вдасться розв’язати найбільшу кількість завдань тестів. Але, не слід забувати про зібраність точність і увагу. Якщо не вдається зрозуміти питання, переходьте до наступного.

3. Один з дієвих методів вирішення складних завдань – виключення заздалегідь невірних відповідей та вибір вірної відповіді з поміж решти.

4. Якщо залишається час в кінці, то варто його використати для уточнення відповідей, в яких не зовсім впевнені.

Чого робити не варто на тестуванні:

1. Не слід вдумливо і ретельно читати і перечитувати текст. У вас може не вистачити часу.

2. Поки ви не відповіли на всі питання не варто повертатися і перевіряти вже вирішені завдання.

3. Якщо не один з відповідей не підходить, то не шукайте сторонню відповідь. Ви можете вибрати тільки один із запропонованих варіантів відповідей.

Як оцінити свій результат тесту:

“Я набрав …. балів, це мало чи багато?”

Подібні тести, іноді мають свою власну систему підрахунку і оцінки результатів. Наприклад, можуть додаватись додаткові бали тим хто встиг охопити всі питання, або може враховуватись характер помилок. Проте, ви зможете дізнатись у кращому разі тільки кількість ваших правильних відповідей. Зрозуміло якщо їх 100%, то вам нема про що турбуватися, але якщо ж ні, то кращим способом оцінити себе – це спитати ваших “конкурентів”, тобто тих, хто так само як і ви вирішував цей тест.

5/5 - (5 votes)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *