онлайн тестування в прокуратуру

Тестові запитання на посаду прокурора з відповідями 2024

  • Тести на знання законодавства для кандидатів на вакантні посади прокурорів Офісу Генерального прокурора, обласних та окружних прокуратур;
  • Тести при відборі кандидатів на посади прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

  Розпочніть on-line тест (ДЕМО-версія) натиснувши кнопку:
  Розпочати тестування

  Мобільний додаток на
  знання законодавства

  Завантажити Android додаток

  Завантажити iOS додаток

  Мобільний додаток на
  загальні здібності та навички

  Завантажити Android додаток

  Завантажити iOS додаток

  Тестування за методиками під назвою «General Skills» з виявлення рівня розвитку математичного, абстрактного, вербального та логічного мислення, та з оцінки основних особистісних характеристик кандидата за методиками під назвою «BFQ-2» (General skills, Psymetrics, HCS Integrit Check)

  Тест прокурора

  НП

  Тест прокурора


  Тест прокурора


  Тест прокурора


  Тест прокурора


  Тест прокурора


  Тест прокурора


  Тест прокурора

  Корисні поради та шпаргалки

  1. Немає сенсу брати з собою велику кількість літератури
  Користуватися під час тестування будь-якої літературою, кодексами, роздруківками, а також смартфонами і планшетами заборонено. У будь-якому випадку все це доведеться залишити або в гардеробі, або в спеціально відведеному для речей місці в залі.
  З собою безпосередньо за комп’ютер/ноутбук заборонено брати навіть воду в невеликих пляшках. Організатори пояснюють це тим, що тестований може випадково залити ноутбук водою.

  2. Переміщатися по залу заборонено
  Після того як претендент реєструється на тестування і займає місце за комп’ютером/ноутбуком, він більше не може залишати приміщення, поки не завершить тест або ж не відмовиться від його проходження.
  На відміну від конкурсів на посади суддів, не дозволяють, навіть в супроводі персоналу, виходити в туалет або за водою, наприклад, щоб запити ліки. Тому всі особисті справи краще зробити до тестування.

  3. Не варто намагатися списувати
  Будь-яка спроба скористатися смартфоном або будь-якими заготовками безпосередньо під час тестування, з великою часткою ймовірності, буде помічена спостерігачами, після чого, в кращому випадку, буде складено акт. У гіршому випадку – піде дискваліфікація тестованого.

  4. Чи можна взагалі не готуватися і успішно здати тест?
  Навряд чи варто так ризикувати і зовсім ігнорувати підготовку до тестів. Уже є ряд випадків, коли тестування провалили фахівці з досить великим досвідом роботи в галузі юриспруденції.
  Деякі з них або готувалися до тестів в самий останній момент, або ж не готувалися зовсім, розраховуючи на свій практичний досвід і отримані раніше знання. Однак в процесі тестування може виникнути ряд нюансів, про які нижче.

  5. Потрібно бути гранично уважним
  За словами учасників, які успішно склали тести, в тестових питаннях можуть таїтися несподіванки. Всього, як відомо, кожне тестове завдання передбачає чотири варіанти відповідей, правильний з яких тільки один.
  Але, деякі з варіантів містять як абсолютно правильну відповідь, так і правильну, але неповну відповідь. Відповідно, неповна, хоча і в цілому правильна, відповідь враховується програмою як невірна.

  6. Не мовчати, якщо виникли проблеми з комп’ютером/ноутбуком
  Якщо в процесі тестування виникають будь-які технічні проблеми, то про це потрібно негайно повідомити персоналу.
  В такому випадку персоналом буде складено акт, а учаснику нададуть ще одну можливість здати тест. Заяви про технічні неполадки вже після завершення тесту навряд чи мають шанс на позитивний розгляд.

  7. Чи потрібно вчити для успішної здачі тесту всі питання?
  Учасники, які успішно склали тести, відзначають, що прочитати, а тим більше запам’ятати відповіді на всі питання, досить складно. Тому варто зосередитися на вивченні ключових блоків питань.
  Основні блоки питань, складають питання на знання Кримінального кодексу, КПК, Конституції, практики ЄСПЛ, а також профільного законодавства прокуратури (Закон «Про прокуратуру»), антикорупційного законодавства та Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів. Питання цих блоків в сумі складають майже 72% від усього масиву питань, винесених на тестування.
  Таким чином, якісна проробка зазначених блоків питань в теорії дає можливість набрати мінімально необхідні 70 балів і успішно здати тест.

  8. Чи можна фіксувати для себе результат тесту?
  Не тільки можна, а й треба. Як тільки після завершення тестування на екрані комп’ютера/ноутбука висвітиться результат, учасникам які здали тести рекомендують відразу ж сфотографувати смартфоном отриманий результат з балами по кожному блоку питань.
  Це дозволить зберегти результат для себе, адже після завершення процедури тестування ніякі документи з результатами тесту не видаються на руки інакше, як за рішенням суду.
  Крім того, «самофіксація» може дозволити уникнути неприємних інцидентів: наприклад, один з учасників після успішної, за його словами, здачі тесту раптом не виявив своє прізвище в фінальному списку тих, хто пройшов тестування.

5/5 - (5 votes)

31 коментар до “Тестові запитання на посаду прокурора з відповідями 2024

 1. питання №60 розділу Кримінальне право України містить неправильну відповідь, склад злочину для ч.ч. 2,3 ст. 398 КК України не є формальни, оскільки таке положення розповсюджуюється на ст. 398 ч. 1 КК України. на мою думку, правильна відповідь – матеріальний склад злочину.

 2. Добрый день. Если возможно сделайте пожалуйста онлайн тест полноценный с 100 вопросами как это будет в реальности.

  1. Наразі йде процес підготовки тестів до місцевих прокуратур за 2018 рік, за кілька днів плануємо випуск мобільних додатків для тестування. Слідкуйте за публікаціями. Всі умови проходження пробних тестувань будуть максимально наближені до умов реального іспиту.

  1. Важко відповісти. Після того як зможемо розрахуватись із учасниками, які приймали участь у підготовці відповідей на тести.

 3. чи будуть розроблені онлайн тести по питанням для переведення, затвердженні 05.09.2018? Дякую

   1. Доброго дня! При встановленні додатку буде можливість ознайомитися зі всіма відповідями на тестові завдання , а також роздрукувати їх? Мені здається у версії 2017 року, яка була на сайті в вільному доступі всіх відповідей не було . Дякую

    1. Так, на відміну від онлайн версії за 2017 рік, у новому додатку передбачена така можливість, за винятком функції друкування.

  1. Дуже влучне запитання ! Мені теж цікаво, підкажить де їх знайти, якщо хтось знає

 4. Може притендувати кандидат на посаду прокурора, якщо стаж роботи 15 років у МВС, освіта: магістр: економіка підприємства та друга: бакалавр – правознавство ( НАВСУ)

  1. Стаття 27. Вимоги до кандидатів на посаду прокурора
   1. Прокурором окружної прокуратури може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше двох років та володіє державною мовою.
   Для цілей цього Закону:
   1) вищою юридичною освітою є освіта, здобута в Україні (або на території колишнього СРСР до 1 грудня 1991 року) за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, а також вища юридична освіта за відповідним освітньо-кваліфікаційним рівнем, здобута в іноземних державах та визнана в Україні в установленому законом порядку;
   2) стажем роботи в галузі права є стаж роботи особи за спеціальністю після здобуття нею вищої юридичної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.
   Тобто ні

 5. В разделе мобильного приложения “Тесты для аттестации прокуроров” у вас всего 3436 вопросов.
  Согласно опубликованным тестам на сайте ГПУ – их более 6 тыс.
  Будете ли Вы обновлять этот раздел? если да, то в какие сроки?

 6. Є нові питання на тестування в регіональну прокуратуру чи можна оперативно зробить програмку вона дуже корисна

   1. Скажіть будь ласка, як відновити доступ до тестів у мобільному додатку, якщо в програмі було відкрито 2 рівні (офіс генерального прокурора та регіональна прокуратура), але після перезавантаження телефону всі доступи закрито і пише, що потрібно знову оплатить?

    1. Якщо телефон Андроїд, то відновлення покупки відбувається автоматично, головне щоб був заведений той самий акаунт що і раніше, і не було заведено більше одного акаунта на пристрої.
     Якщо телефон iOS (Айфон), то треба відновити покупку через сторінку в додатку, яка відкривається коли натиснути на картку з випадаючого меню.
     iOS

 7. У мене є прямі докази фальсифікації прокурорами першої міської прокуратури міста Львів матеріалів кримінального провадження № 12017140040000435 у справі № 463/4212/17 по обвинуваченню Вихованок Р.С. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 2 ст. 350 КК України від 18.02.2017 року, яка зараз перебуває на розгляді Львівського апеляційного суду, що підтверджується виправдувальним вироком у даній справі від 02.03.2020 року.

  Всю красу професійної доброчесності прокурора Левицька М. О. можна спостерігати у суді при повному скасуванні домашнього арешту щодо Вихованок Р. С. за посиланням https://youtu.be/cUQLVnc0A3s
  Разом з тим, варто зауважити, що 23.02.2019 року Європейський суд з прав людини відкрив провадження № 12962/19 «Ростислав Степанович Вихованок проти України», щодо подій у справі № 1309/9120/12. З цих же підстав прокурорами першої міської прокуратури міста Львів сфальсифіковано матеріали даного кримінального провадження № 12017140040000435 у справі № 463/4212/17 по обвинуваченню Вихованок Р.С. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 2 ст. 350 КК України від 18.02.2017 року у справі № 1309/9120/12.

  Окрім явної фальсифікації матеріалів даного кримінального провадження дані прокурори першої місцевої прокуратури міста Львів із зрозумілих причин свідомо сприяють затягуванню судового розгляду даного кримінального № 12017140040000435 з чим зухвало порушують розумні строки та права обвинуваченого на справедливий суд.

  Прошу взяти до уваги дані відомості та прийняти міри щодо прокурорів, а саме керівника першої міської прокуратури Сапуцького Романа Ярославовича з причин ігнорування заяв Вихованок Р. С. та відсутності належного процесуального контролю та прямої фальсифікації матеріалів кримінального провадження № 12017140040000435 прокурором Левицька Марта Олегівна.

 8. І як ви думаєте, пройшла шановний прокурор Левицька Марта Олегівна атестаційне оцінювання??

  1. Дуже за неї переживаємо, сподіваємось, що пройшла! А Ви як думаєте?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *