онлайн тестування в прокуратуру

Тестові запитання на посаду прокурора з відповідями 2019

 • Тести для проходження у 2019 році прокурорами атестації на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури»
 • 589x589-2

 • Тести для складання кандидатами на посаду прокурора місцевої прокуратури кваліфікаційного іспиту.
 • Тести для тестування кандидатів, які приймають участь у конкурсі для зайняття вакантної або тимчасово вакантної посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня.
  Розпочніть on-line тест (ДЕМО-версія) натиснувши кнопку:
  Розпочати тестування

Скористайтесь мобільним додатком який дає змогу навчання та проходження тренувальних тестувань. Пропонований додаток містить перелік усіх тестових питань 2019 року з відповідями!

Завантажити Android додаток

Завантажити iOS додатокТест прокурора


Тест прокурора


Тест прокурора


Тест прокурора


Тест прокурора


Тест прокурора


Тест прокурора


Тест прокурора

Згідно з наказом Генпрокуратури від 03.10. 2019 року № 221 «Про затвердження Порядку проходження прокурорами атестації» з 04.10.2019 року початок подачі заяв від прокурорів про переведення на посаду прокурора в Офісі Генерального прокурора, прокурорів регіональних прокуратур, військових прокуратур регіонів (на правах регіональних) – на посаду прокурора в обласних прокуратурах, прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів – на посаду прокурора в окружних прокуратурах відповідно та про їх намір пройти атестацію.


Слідчі органів прокуратури подають заяви Генеральному прокурору за процедурою, передбаченою для прокурорів відповідно Генеральної прокуратури, регіональних і військових прокуратур.

Першим етапом атестації є тестування на знання законодавства. Особа повинна дати відповідь на 100 питань за 100 хвилин у комп’ютерній програмі. Питання міститимуть варіанти відповідей. За кожну правильну нараховуватимуть 1 бал. Прохідний бал — 70.

23 коментарі до “Тестові запитання на посаду прокурора з відповідями 2019

 1. питання №60 розділу Кримінальне право України містить неправильну відповідь, склад злочину для ч.ч. 2,3 ст. 398 КК України не є формальни, оскільки таке положення розповсюджуюється на ст. 398 ч. 1 КК України. на мою думку, правильна відповідь – матеріальний склад злочину.

 2. Добрый день. Если возможно сделайте пожалуйста онлайн тест полноценный с 100 вопросами как это будет в реальности.

  1. Наразі йде процес підготовки тестів до місцевих прокуратур за 2018 рік, за кілька днів плануємо випуск мобільних додатків для тестування. Слідкуйте за публікаціями. Всі умови проходження пробних тестувань будуть максимально наближені до умов реального іспиту.

  1. Важко відповісти. Після того як зможемо розрахуватись із учасниками, які приймали участь у підготовці відповідей на тести.

 3. чи будуть розроблені онлайн тести по питанням для переведення, затвердженні 05.09.2018? Дякую

   1. Доброго дня! При встановленні додатку буде можливість ознайомитися зі всіма відповідями на тестові завдання , а також роздрукувати їх? Мені здається у версії 2017 року, яка була на сайті в вільному доступі всіх відповідей не було . Дякую

    1. Так, на відміну від онлайн версії за 2017 рік, у новому додатку передбачена така можливість, за винятком функції друкування.

 4. Може притендувати кандидат на посаду прокурора, якщо стаж роботи 15 років у МВС, освіта: магістр: економіка підприємства та друга: бакалавр – правознавство ( НАВСУ)

  1. Стаття 27. Вимоги до кандидатів на посаду прокурора
   1. Прокурором окружної прокуратури може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше двох років та володіє державною мовою.
   Для цілей цього Закону:
   1) вищою юридичною освітою є освіта, здобута в Україні (або на території колишнього СРСР до 1 грудня 1991 року) за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, а також вища юридична освіта за відповідним освітньо-кваліфікаційним рівнем, здобута в іноземних державах та визнана в Україні в установленому законом порядку;
   2) стажем роботи в галузі права є стаж роботи особи за спеціальністю після здобуття нею вищої юридичної освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.
   Тобто ні

 5. В разделе мобильного приложения “Тесты для аттестации прокуроров” у вас всего 3436 вопросов.
  Согласно опубликованным тестам на сайте ГПУ – их более 6 тыс.
  Будете ли Вы обновлять этот раздел? если да, то в какие сроки?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *