онлайн тестування в прокуратуру

Тестові запитання на посаду прокурора з відповідями – 2018

Тести для складання кандидатами на посаду прокурора місцевої прокуратури кваліфікаційного іспиту (затверджені рішенням Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 13 вересня 2017 року № 22дк-17).
Розпочніть on-line тест 2017 року натиснувши кнопку:
Розпочати тестування

Вимоги до осіб, які допускаються до кваліфікаційного іспиту встановлені статтею 27 Закону України «Про прокуратуру». Добір здійснюється на конкурсній основі. Прокурором місцевої прокуратури може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше двох років та володіє державною мовою.

Кваліфікаційний іспит складається з анонімного тестування та практичного завдання і проводиться з метою перевірки рівня знань у галузі права, європейських стандартів у галузі захисту прав людини, володіння державною мовою, аналітичних здібностей кандидатів та практичних навичок. Списки кандидатів, які успішно склали кваліфікаційний іспит, є загальнодоступними і розміщуються на офіційному веб-сайті КДКП (www.kdkp.gov.ua). Кандидат, який не склав кваліфікаційний іспит, може бути допущений до повторного складання іспиту не раніше ніж через рік.

Для отримання відповідей 2018 року та мобільного додатку для тестування пишіть на ел. пошту testderz@ukr.net

6 коментарів до “Тестові запитання на посаду прокурора з відповідями – 2018

  1. питання №60 розділу Кримінальне право України містить неправильну відповідь, склад злочину для ч.ч. 2,3 ст. 398 КК України не є формальни, оскільки таке положення розповсюджуюється на ст. 398 ч. 1 КК України. на мою думку, правильна відповідь – матеріальний склад злочину.

  2. Добрый день. Если возможно сделайте пожалуйста онлайн тест полноценный с 100 вопросами как это будет в реальности.

    1. Наразі йде процес підготовки тестів до місцевих прокуратур за 2018 рік, за кілька днів плануємо випуск мобільних додатків для тестування. Слідкуйте за публікаціями. Всі умови проходження пробних тестувань будуть максимально наближені до умов реального іспиту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *