онлайн тестування в прокуратуру

Тестові запитання на посаду прокурора з відповідями 2019

Тести для складання кандидатами на посаду прокурора місцевої прокуратури кваліфікаційного іспиту, та для тестування кандидатів, які приймають участь у конкурсі для зайняття вакантної або тимчасово вакантної посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня.
Розпочніть on-line тест (ДЕМО-версія) натиснувши кнопку:
Розпочати тестування

Скористайтесь мобільним додатком який дає змогу навчання та проходження тренувальних тестувань. Пропонований додаток містить перелік усіх тестових питань 2019 року з відповідями!

Завантажити Android додаток

Завантажити iOS додатокТест прокурора


Тест прокурора


Тест прокурора


Тест прокурора


Тест прокурора


Тест прокурора


Тест прокурора


Тест прокурора

Вимоги до осіб, які допускаються до кваліфікаційного іспиту на посаду прокурора місцевої прокуратури встановлені статтею 27 Закону України «Про прокуратуру». Добір здійснюється на конкурсній основі. Прокурором місцевої прокуратури може бути призначений громадянин України, який має вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше двох років та володіє державною мовою.

Кваліфікаційний іспит складається з анонімного тестування та практичного завдання і проводиться з метою перевірки рівня знань у галузі права, європейських стандартів у галузі захисту прав людини, володіння державною мовою, аналітичних здібностей кандидатів та практичних навичок. Списки кандидатів, які успішно склали кваліфікаційний іспит, є загальнодоступними і розміщуються на офіційному веб-сайті КДКП (www.kdkp.gov.ua). Кандидат, який не склав кваліфікаційний іспит, може бути допущений до повторного складання іспиту не раніше ніж через рік.

19 коментарів до “Тестові запитання на посаду прокурора з відповідями 2019

 1. питання №60 розділу Кримінальне право України містить неправильну відповідь, склад злочину для ч.ч. 2,3 ст. 398 КК України не є формальни, оскільки таке положення розповсюджуюється на ст. 398 ч. 1 КК України. на мою думку, правильна відповідь – матеріальний склад злочину.

 2. Добрый день. Если возможно сделайте пожалуйста онлайн тест полноценный с 100 вопросами как это будет в реальности.

  1. Наразі йде процес підготовки тестів до місцевих прокуратур за 2018 рік, за кілька днів плануємо випуск мобільних додатків для тестування. Слідкуйте за публікаціями. Всі умови проходження пробних тестувань будуть максимально наближені до умов реального іспиту.

  1. Важко відповісти. Після того як зможемо розрахуватись із учасниками, які приймали участь у підготовці відповідей на тести.

 3. чи будуть розроблені онлайн тести по питанням для переведення, затвердженні 05.09.2018? Дякую

   1. Доброго дня! При встановленні додатку буде можливість ознайомитися зі всіма відповідями на тестові завдання , а також роздрукувати їх? Мені здається у версії 2017 року, яка була на сайті в вільному доступі всіх відповідей не було . Дякую

    1. Так, на відміну від онлайн версії за 2017 рік, у новому додатку передбачена така можливість, за винятком функції друкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *