Пробне тестування для самоперевірки з метою підготовки до конкурсного відбору на держслужбу.

Розпочніть on-line тест, натисканням на слові “тестування” нижче!

Інформаційно-комунікативний веб-ресурс “Тестування на державну службу” створено у рамках проекту “Підтримки реформ в Україні”, за сприяння Громадської мережі “Нова державна служба”, задля ефективного впливу на реформування системи відбору осіб, які претендують на посади державних службовців, або для просування по службі нині діючих держслужбовців. Окрім, сервісних послуг фахової підготовки учасників конкурсу на державну службу, тут висвітлюються останні новини і події у реформуванні законодавства у цій сфері, розміщується актуальна аналітика, законодавство і законодавчі ініціативи, міжнародні стандарти та рекомендації, інформація про учасників процесу реформування, є можливість задавати питання, коментувати публікації і проводити он-лайн дискусію.

Кожен претендент може безкоштовно знайти відповіді на питання та пройти електронне пробне тестування щоб дізнатися свій рівень знань, для належної підготовки до конкурсного відбору на посади державних службовців відповідно до п.2. ст. 26 Закону України «Про державну службу» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» від 25.03.2016 №246 (зі змінами від 4 липня 2017 р. № 457 та від 18 серпня 2017 р. № 648).

Підготовка проводиться відповідно до переліку тестових завдань та відповідей для комп’ютерного тестування, який затверджено Наказом Національного агентства України з питань державної служби (Нацдержслужби, НАДС) від 30 серпня 2017 року № 178 (зі змінами, внесеними наказом НАДС від 26 вересня 2017 року № 191. Актуальні, також, і в 2018 році!
Перелік тестів включає 709 тестових питань з відповідями, зокрема:

  • по Конституції України (193 питання);
  • по Закону України “Про державну службу” (197 питань);
  • по Закону України “Про запобігання корупції” (199 питань);
  • по спеціальному законодавству (120 питань).

Також, тест на вільне володіння державною мовою та інші тести.

Посилання, щоб завантажити пам’ятку, або пройти тест:

Інструкція з on-line тестування Розпочати on-line тест

Комп’ютерна програма для Windows, щоб проходити тестування в режимі off-line, тобто без необхідності підключення до мережі Інтернет.

Посилання для завантаження програми:

Тестування (off-line) Самонавчання (off-line) Інструкція (off-line)

Самонавчання відрізняється від тестування тим, що знято обмеження часу, кількості питань та відключено випадковий порядок питань. Можна з самого початку, відразу, натиснути кнопку завершення тесту, щоб переміщуватись від одного питання до іншого та бачити на відповідній вкладці вірну відповідь.

Умови пробного on-line та off-line тесту максимально наближені до справжніх умов іспиту на конкурсі. Під час кожної спроби проходження тестування буде запропоновано надати відповіді на 40 випадкових питань протягом 40 хвилин. Кількість повторних спроб проходження тестування не обмежена. Питання, що випадають при кожній наступній спробі відрізняються від попередніх.

За результатами інтерактивного комп’ютерного тестування, згідно порядку проведення конкурсу автоматично виставляються такі бали:

  • 2 бали (80%-100%) за 32 і більше правильні відповіді на питання тестового завдання;
  • 1 бал (60%-79%) виставляється кандидатам, які відповіли правильно на 24-31 питання тестів;
  • 0 балів (0%-59%) якщо вірних відповідей на тести 23 і менше.

Перейти на головну сторінку

4 thoughts on “Пробне тестування для самоперевірки з метою підготовки до конкурсного відбору на держслужбу.

  1. Дуже зручно і корисно! Але, на жаль, прості питання дуже часто повторюються. Було би краще, якщо повторювалися ті питання, на які було надано невірну відповідь, а інші були б зовсім нові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *