2020Онлайн тестування держслужбовцівпробне тестування держслужбовцівтести на державну службуТестування держслужбовців 2020Тестування держслужбовців 2020

Тести на державну службу. Підготовка до конкурсного відбору на держслужбу.

Інформаційно-комунікативний веб-ресурс “Тести на державну службу” створено у рамках проекту “Підтримки реформ в Україні”, за сприяння Громадської мережі “Нова державна служба”, задля ефективного впливу на реформування системи відбору осіб, які претендують на посади державних службовців, або для просування по службі нині діючих держслужбовців. Окрім, сервісних послуг фахової підготовки учасників конкурсу на державну службу, тут висвітлюються останні новини і події у реформуванні законодавства у цій сфері, розміщується актуальна аналітика, законодавство і законодавчі ініціативи, міжнародні стандарти та рекомендації, інформація про учасників процесу реформування, є можливість задавати питання, коментувати публікації і проводити он-лайн дискусію.

Кожен претендент може безкоштовно знайти відповіді на питання та пройти електронне пробне тестування щоб дізнатися свій рівень знань, для належної підготовки до конкурсного відбору на посади державних службовців відповідно до п.2. ст. 26 Закону України «Про державну службу» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» від 25.03.2016 №246 (зі змінами).

Підготовка проводиться відповідно до переліку тестових завдань та відповідей для комп’ютерного тестування, який затверджено Наказом Національного агентства України з питань державної служби (Нацдержслужби, НАДС) від 30 серпня 2017 року № 178 (зі змінами, внесеними наказом НАДС від від 17 квітня 2020 р. № 66-20). Актуальні, також, і в 2020 році!
Перелік тестів включає 727 тестових питань з відповідями, зокрема:

 • по Конституції України (213 питання);
 • по Закону України “Про державну службу” (195 питань);
 • по Закону України “Про запобігання корупції” (199 питань);
 • по спеціальному законодавству (120 питань).

Також, тест на вільне володіння державною мовою та інші тести.

Посилання, щоб пройти On-line тест:

Розпочати тестування

Реєструйтесь в особистому кабінеті та отримуйте корисний бонус – можливість проходити тестування таким чином, щоб не повторювались ті питання на які Ви вже відповідали раніше, під час минулих спроб проходження тесту. Це БЕЗКОШТОВНО!

тест державна служба

Умови пробного on-line та off-line тесту максимально наближені до справжніх умов іспиту на конкурсі. Під час кожної спроби проходження тестування буде запропоновано надати відповіді на 40 випадкових питань протягом 40 хвилин. Кількість повторних спроб проходження тестування не обмежена. Питання, що випадають при кожній наступній спробі відрізняються від попередніх.

За результатами інтерактивного комп’ютерного тестування, згідно порядку проведення конкурсу автоматично виставляються такі бали:

  • 2 бали (80%-100%) за 32 і більше правильні відповіді на питання тестового завдання;
  • 1 бал (60%-79%) виставляється кандидатам, які відповіли правильно на 24-31 питання тестів;
 • 0 балів (0%-59%) якщо вірних відповідей на тести 23 і менше.

Перейти на головну сторінку

24 коментарі до “Тести на державну службу. Підготовка до конкурсного відбору на держслужбу.

 1. Дуже зручно і корисно! Але, на жаль, прості питання дуже часто повторюються. Було би краще, якщо повторювалися ті питання, на які було надано невірну відповідь, а інші були б зовсім нові.

 2. Доброго дня! При скачуванні програм для самонавчання по 3 та 4 розділу антивірусна програма блокує, бо наявна загроза. Це інфіковані програми, чи просто відключити антивірус, щоб мати можливість скачати?

 3. Щиро вам дякую за допомогу,я набрала 39 з 40 питань,набагато вище ніж інші..але потім виявилось, що знання до одного місця..взяли ту що заплатила..Я розчарована.

 4. дякую Вам за допомогу , відчуття реальної здачі тестів – все дуже класно!

 5. Деже корисний тест, допоміг успішно пройти конкурс! НАДС було б варто розмістити на своєму офіційному сайті ці онлайн тести.

 6. Автор молодець, відмінний тест, якби можна було так само просто пройти ситуаційні завдання

 7. Я проходила конкурс на державну службу два місяці тому, чи можна використати мої результати тестування в іншому конкурсі?

 8. Тиждень готувався, в основному проходив складні питання, в яких найчастіше допускають помилки і набрав 47

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *