2024Без категорії

Тести в Бюро економічної безпеки – 2024

Бюро економічної безпеки

Тестування (питання та відповіді) для конкурсу в Бюро економічної безпеки (БЕБ) – іспит на знання загального та спеціального законодавства.

Розпочніть on-line тест (ДЕМО-версія) натиснувши кнопку:
Розпочати тестування

Скористайтесь мобільним додатком який дає змогу навчання та проходження тренувальних тестувань. Пропонований додаток містить повний перелік усіх тестових питань з відповідями 2024 року!

Завантажити Android додаток

Завантажити iOS додаток


БЕБ


БЕБ


БЕБ


БЕБ


БЕБ


БЕБ


БЕБ


БЕБ

Створення Бюро економічної безпеки, як єдиного органу державної влади, який займатиметься кримінальними порушеннями у сфері економіки є ключовою реформою для слідства та правоохоронних органів. Воно отримає відповідні повноваження СБУ та Податкової міліції, а основною функцією новоствореного органу буде аналітична робота.

На службу в Бюро економічної безпеки прийматимуться на конкурсній основі в добровільному порядку (за контрактом) громадяни України, які спроможні за своїми особистими, діловими та моральними якостями, віком, освітнім і професійним рівнями та станом здоров’я ефективно виконувати відповідні службові обов’язки.

Для проведення прозорого відбору керівництва та персоналу Бюро економічної безпеки, буде створено конкурсну комісію та затверджено перелік тестових питань для іспиту. Іспит передбачає надання кандидатами відповідей на тести щодо знання законодавства України, завдання практичного характеру, та психофізіологічне опитування із застосуванням поліграфа. Перелік тестових питань для кваліфікаційного іспиту, а також завдання практичного характеру будуть затверджені з урахуванням специфіки посад, на які оголошено конкурс.

До прийняття на роботу в Бюро економічної безпеки кандидати на посади, що передбачають спеціальні звання Бюро економічної безпеки, проходять психологічне тестування, спрямоване на виявлення серед кандидатів осіб з ознаками девіантних форм поведінки (форм особистої поведінки кандидата, що суперечать загальноприйнятим моральним або правовим (дисциплінарним) нормам), утрудненою або уповільненою адаптацією, несформованою мотивацією.

Остаточне рішення про призначення на посади в Бюро економічної безпеки приймається за результатами професійного тестування та психофізіологічного опитування із застосуванням поліграфа, проведення спеціальної перевірки, та співбесіди з метою визначення відповідності морально-етичних, ділових, організаційних та інших здібностей кандидатів, необхідних для виконання службових обов’язків.

Члени конкурсної комісії оцінюватимуть, також відповідність кандидатів таким критеріям, як:

  • повнота викладу відповіді на завдання;
  • професійна компетентність, що полягає у виявленні глибоких знань та умінь, необхідних для ефективного виконання відповідних службових обов’язків;
  • аналітичні здібності;
  • володіння державною мовою.

Важливо зазначити, що під час іспиту кандидатам не можна спілкуватися між собою, користуватися будь-якими джерелами інформації, мобільним зв’язком і виходити з приміщення.

Rate this post

5 коментарів до “Тести в Бюро економічної безпеки – 2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *