Без категорії

Facebook-сторінка

Пропонуємо долучитись до розробки нашої нової концепції на нашій сторінці у соціальній мережі: www.facebook.com/GudsWeb.ORG
Ми б хотіли створити щось нестандартне, наприклад гру-тест в основі якої лежало б «дерево скілів». Такий підхід дозволив би оцінювати не просто абстрактний рівень знань законодавства. Команда сайту пропонує легкий жанр казуальної гри – щоб кожен відвідувач міг би витратити на неї пару хвилин, та отримати задоволення.

Кожна ігрова сесія складатиметься з 10 питань з одного із законів. У разі, якщо гравець відповідає правильно хоча б на 8 з 10, він переходить на наступний рівень з більш складними завданнями. За правильні відповіді і при переході на кожний наступний рівень нараховуються очки, а в процесі гри учасники отримують бонуси.

Нашу систему має підтримувати співтовариство – ті, кому це потрібно і цікаво. Учасники зможуть не тільки відповідати на чужі питання, але і задавати власні. Вони ж модерують весь контент на сайті. Кількість і якість питань – в руках ком’юніті, а їх складність розраховує алгоритм.

Сторонніх користувачів ми залучатимемо до проекту поступово. Ми будемо дивитися на статистику, отримувати фідбек, покращувати те, що потрібно поліпшити і рухатися далі. Важливо не заважати ком’юніті, а просто слідувати за людьми. Головна мета першого етапу – налагодити всі механізми, які дозволять конвертувати гравців в авторів запитань. Вони – найцінніше.

[sociallocker id=1102][/sociallocker]

Основна мета створити інструмент, який дає можливість не тільки оцінити свій поточний рівень, але і підвищити його – в разі неправильних відповідей він може підказувати, що варто почитати, щоб поліпшити свої результати.

Програмний код плануємо викласти в open source.

Перейти на головну сторінку

5/5 - (5 votes)

16 коментарів до “Facebook-сторінка

 1. Доброго дня, в розділі самонавчання, про запобігання корупції здається в 118 тесті помилка, рішення приймаються простою більшістю голосів. Дякую.

  1. Помиляєтесь:
   Стаття 8. Організація діяльності Національного агентства

   Рішення Національного агентства приймаються більшістю голосів від його загального складу.

   Стаття 7. Повноваження членів Національного агентства

   бере участь у його засіданнях та голосуванні без права утримання;

 2. Чи буде розміщено на сайті відповіді до тестування на абстрактне мислення,
  тестування на числове мислення та тестування на вербальне мислення???

 3. Все дуже зручно та грамотно зроблено. Хотів висловити подяку розробникам. При можливості “прикрутіть” на сайт кнопку “сказати дякую” або “підтримати проект” з реквізитами.

  1. Спасибі за пропозицію, можливо додамо, поки що можна підтримати на номер рахунку WEBMONEY U163538596141

 4. Добрый вечер,Вы не могли бы пожалуйста проверить ответ на вопрос номер 108 в розделе “ответы на тесты в полицию”дело в том,что ответ там не правильный,так как в ст.30 КУ (У невідкладних випадках, пов’язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку) т.е ответ -да ,допускается,а у вас- нет(.Заранее спасибо

 5. До відповідей на адвокатський іспит доступ тимчасово обмежений. Раніше такого не було. Як скоро вирішиться це питання?

 6. Доброго вечора. Де можна переглянути тести на абстрактне ( трансформація фігур) та числове мислення? Буду вдячний за інформацію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *