Без категоріїонлайн тест поліціяосвітній портал Національної поліції України

Тести з відповідями зі службової підготовки співробітників Національної поліції – 2024

Розпочніть безкоштовний on-line тест (ДЕМО-версія) професійних знань натиснувши кнопку:
Розпочати тестування

Нова освітня система Національної поліції України (НПУ) запроваджує якісно вищий рівень умов для самопідготовки поліцейських, зокрема надає можливість кожному самостійно визначати свій рівень знань у системі службової підготовки, обирати найбільш ефективні форми навчання (від перегляду відео-ролику до вивчення нормативної бази), а також час та місце для опанування матеріалу. Навчання Нацполіції у форматі онлайн має низку суттєвих переваг. Адже співробітники поліції, зареєструвавшись на порталі (http://www.prof.npu.gov.ua), мають можливість в будь-який зручний для них час ознайомитись із матеріалами професійної підготовки, новими змінами у законодавстві та обговорити професійні питання на форумі.
Здійснення контролю знань, умінь та навичок осіб молодшого, середнього та вищого складу Національної поліції України регламентований Положенням про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України. Доступ до освітнього порталу здійснюється через мережу Інтернет за допомогою комп’ютера, планшета чи мобільного телефону. Портал дозволить швидко оцінювати рівень знань поліцейських та здійснювати моніторинг стану їх професійного розвитку. Тестування відбувається щомісячно та щорічно (підсумкове) з наступних видів підготовки:

  • функціональна;
  • загальнопрофільна (включає безпеку життєдіяльності, домедичну та психологічну підготовку);
  • теоретичний розділ вогневої підготовки (включає матеріальну частину зброї, правила та порядок застосування і використання зброї та заходи безпеки при поводженні зі зброєю).

Скористайтесь мобільним додатком який дає змогу навчання та проходження тренувальних тестувань з профпідготовки Нацполіції. Пропонований додаток містить перелік тестових питань 2024 року з відповідями!

Завантажити Android додаток

Завантажити iOS додатокНП
НП
НП
НП
НП
НП
НП

5/5 - (6 votes)

6 коментарів до “Тести з відповідями зі службової підготовки співробітників Національної поліції – 2024

  1. Додайте будь ласка тести Державна установа “ЦОП Національної поліції України”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *